Фінал «Ліги гумору Дубна - 2019» - визначився володар кубка чемпіона

27 листопада 2019 року у Дубенському районному будинку культури відбувся фінал “Ліги гумору м.Дубна - 2019” серед учнівської та студентської молоді. Переповнена  глядачами зала вкотре довела, що захід набув неабиякої популярності серед молоді та дубенчан.
За звання чемпіона “Ліги гумору- 2019” змагалося 5 команд:  “Ні собі, ні людям” ЗОШ №6, збірна немісцевих студенток “Оксани” Дубенського коледжу РДГУ, “ДНК” медичного коледжу,  “TwoPizza” Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”, “По сімейних обставинах” - команда випускників коледжу культури і мистецтв РДГУ.
Учасники змагалися у трьох конкурсах: "полотні”, конкурсі із запрошеним гостем, конкурсі однієї пісні. Цього дня у залі вирували неймовірні емоції, адже кожна команда на високому рівні демонструвала свою акторську майстерність. Оригінальністю вирізнялися номери із запрошеними гостями та міжкомандні батли.
Після підведення тренерами підсумків володарем кубка чемпіона “Ліги гумору - 2019” стала команда “Ні собі, ні людям” ЗОШ №6. Звання віце-чемпіона виборола команда “TwoPizza” Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”. Призером стала команда Дубенського коледжу РДГУ - збірна немісцевих студенток “Оксани”. Дипломанти фінальної гри: ”ДНК” та “По сімейних обставинах”.
З вітальним словом до присутніх звернулися заступник міського голови Василь Скринчук та начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Кобилянська, які наголосили про важливість розвитку такого молодіжного руху у місті, як активного дозвілля молоді, подякували за високий рівень підготовки команд усім причетним та вручили нагороди — скляні статуетки та подарунки від Дубенської міської ради усім командам. Також переможці отримали грошові премії від народного депутата України  VIII скликання Олександра Дехтярчука, усі команди - сертифікати від "New York Street Pizza Dubno”, а команда-переможець - сертифікат на подорож до Львова від туристичного агенства “ЄваТур”.
Команди не прощалися, а пообіцяли зустрітися уже у новому сезоні  Ліги гумору  2020 року.