Новина


Гуманітарна та соціальна підтримка внутрішньо переміщених осіб

Гуманітарна та соціальна підтримка внутрішньо переміщених осіб - один із постійних напрямків роботи Дубенської міської ради у співпраці з громадськими та благодійними організаціями.
Так, сьогодні громадською організацією "Відродження ВПО" за сприяння Дубенської міської ради та за участі управління соціального захисту населення здійснено доставку борошна та гороху до місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб у місті Дубно.
А днями ця громадська організація за сприяння Біловодського центру первинної медико-санітарної допомоги, за участі працівників управління соціального захисту населення Дубенської міської ради здійснила доставку ліків першої необхідності для внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які на даний час проживають в місцях компактного проживання.
Слід також зауважити, що громадська організація "Відродження ВПО" підходить до вирішення проблем і потреб  внутрішньо переміщених осіб індивідуально. Відтак, нещодавно евакуйованого внутрішньо переміщеного громадянина з інвалідністю, у співпраці з управлінням соціального захисту населення було направлено на курс проходження реабілітації у Дубенську міську лікарню та забезпечено необхідними технічними засобами реабілітації. Найближчим часом дана особа буде відправлена на довготривалий курс реабілітації в спеціалізований заклад Рівненської області.
Спільно підтримуємо вимушених переселенців. Допомагаємо пережити труднощі й адаптуватися в складних життєвих обставинах людям, котрі через війну втратили рідні домівки. Будуємо надійну співпрацю!