Інформаційна кампанія в межах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

В межах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» було підготовлено інформаційну кампанію, яка направлена на інформування мешканців громад про існуючі механізми (способи) долучатися до процесів прийняття рішень в громадах та формуванні місцевої політики. Інформаційна кампанія затверджена та рекомендована до проведення Проєктом USAID «ГОВЕРЛА». Матеріали будуть поширені на інформаційних площадках Організації та компетентних органів.
Дубенська міська рада надає інформаційну підтримку інформаційній кампанії шляхом її розміщення для того, щоб якомога більша кількість представників цільової аудиторії – мешканців громад ознайомилась з інформацією.