Новина


Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення найменування нових вулиць в районі вулиць Підборці - Симона Петлюри - Проектна 1

У зв'язку з затвердженням детального плану території в м.Дубно в районі вулиць Підборці - Симона Петлюри - Проектна 1 (рішення міської ради від 06 грудня 2019 року № 4350) та проведенням процедури громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у вищезазначеному проекті містобудівної документації, Дубенська міська рада пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення з приводу найменування нових вулиць вказаного мікрорайону міста.
Громадське обговорення відбувається відповідно до Положення про порядок найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших об'єктів на території м.Дубно, затвердженого рішенням міської ради від 01 березня 2016 року №352.
Строк проведення громадського обговорення триватиме з 01 січня до 01 березня 2020 року. 
Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до міської ради у письмовій формі чи електронною поштою з зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає до 01 лютого 2020 року.
Також вперше обговорення проводиться на сайті: https://consult.e-dem.tools/consultations/117
Ознайомитись  з проектом детального планування території в м.Дубно в районі вулиць Підборці - Симона Петлюри - Проектна 1  можна в управлінні архітектури, будівництва та земельних питань Дубенської міської ради та на офіційному вебсайті Дубенської міської ради. dubno-adm.gov.ua
Пропозиції (зауваження) слід надсилати на електронну адресу: rada@dubno-adm.rv.ua або у письмовій формі на адресу: 35600, Рівненська обл., м.Дубно, вул.Замкова, 4.
Консультації з питання, що винесене на громадське обговорення, можна отримати за тел.(03656) 3-22-00. 
Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються та не розглядаються.
Після завершення громадського обговорення його результати будуть оприлюднені на офіційній інтернет-сторінці Дубенської міської ради.