Новина


Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення найменування нової вулиці в районі вулиць Запорізька - Підборці

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення найменування нової вулиці в районі вулиць Запорізька - Підборці 
У зв'язку з затвердженням містобудівної документації щодо внесення змін в детальний план території в районі вул. Запорізька-Підборці в м. Дубно Рівненської області (рішення міської ради від 13 вересня 2019 року № 4126) та проведенням процедури громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у вищезазначеному проекті містобудівної документації, Дубенська міська рада пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення з приводу найменування нової вулиці вказаного мікрорайону міста.
Громадське обговорення відбувається відповідно до Положення про порядок найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших об'єктів на території м. Дубно, затвердженого рішенням міської ради від 01 березня 2016 року №352.
Строк проведення громадського обговорення триватиме з 01 жовтня до 01 грудня 2019 року. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до міської ради у письмовій формі чи електронною поштою з зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає до 01 листопада 2019 року.
Ознайомитись  з затвердженою містобудівною документацією щодо внесення змін в детальний план території в районі вул. Запорізька-Підборці в м. Дубно Рівненської області  можна в управлінні архітектури, будівництва та земельних питань Дубенської міської ради.
Пропозиції (зауваження) слід надсилати на електронну адресу: rada@dubno-adm.rv.ua або у письмовій формі на адресу: 35600, Рівненська обл., м.Дубно, вул.Замкова, 4.
Консультації з питання, що винесене на громадське обговорення, можна отримати за тел.(03656) 3-22-00. 
Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються та не розглядаються.
Після завершення громадського обговорення його результати будуть оприлюднені на офіційній інтернет-сторінці Дубенської міської ради за адресою: http://dubno-adm.gov.ua