Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на акціоні об'єкта малої приватизації

Нежитлова будівля, загальною площею 257,9 кв.м., що знаходиться за адресою: 35600, Рівненська область, м.Дубно, пров. Медичний, 8, та перебуває в переліку нерухомого майна територіальної громади м. Дубно без балансоутримувача

Інформація про об'єкт приватизації:
Назва об'єкта: нежитлова будівля загальною площею 257,9 кв.м.
Місцезнаходження об'єкта: 35600, Рівненська область, м. Дубно, пров. Медичний, 8
Балансоутримувач: без балансоутримувача
Відомості про об'єкт приватизації:
Одноповерхова, цегляна нежитлова будівля зблокована з гаражними приміщеннями, загальною площею 257,9 кв.м., за адресою: Рівненська обл., м. Дубно, пров. Медичний, 8, реєстраційний номер 930021356103 від 25.05.2016р. на праві комунальної власності належить територіальній громаді м. Дубно в особі Дубенської міської ради.
 Об'єкт приватизації розташований в периферійній частині міста. Будівля складається з 9 основних приміщень та 17 підсобних загальною площею 257,9 кв.м., тривалий час не експлуатується, обладнання відсутнє, стан утримання - незадовільний.
 Нежитлова будівля розташована на земельній ділянці загальною площею 0,0408 га, яка належить на праві постійного користування територіальній громаді м. Дубно в особі Дубенської міської ради. Кадастровий номер земельної ділянки 5610300000:03:002:0220.
Інформація про аукціон:
Спосіб проведення аукціону: електронний аукціон з умовами
Аукціон в електронній формі буде проведено 23 грудня 2019 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично. Детальніше про аукціон на порталі електронних торгів: ubiz.ua