Казкове свято для дітей

12 січня у Будинку дітей та молоді було по-святковому велелюдно та весело. Відділ у справах молоді та спорту Дубенської міської ради спільно з Молодіжною радою влаштували під час канікул показ захоплюючого мультфільму “Крижане серце-2”, котрий вчить творити добро, жити в гармонії, любити один одного й бути життєрадісними.
Після показу мультфільму біля ялинки на діток чекала святкова програма з конкурсами, розвагами й призами від казкової Феї. А ще з більшим задоволенням малюки зустріли Святого Миколая, який завітав до них з Різдвяними віншуваннями та солодкими подарунками.
На завершення усі присутні разом виконали відому колядку “Добрий вечір тобі” та зробили спільну світлину на згадку про гарно проведений час з казковими героями.