КОНТРОЛЬ ЗА ДОТРИМАННЯМ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ РИНКАМИ МІСТА ТА ЗАКЛАДАМИ ТОРГІВЛІ ДУБНО

10 вересня працівниками Дубенського міськрайонного управління держпродспоживслужби, представником Дубенського відділу поліції та інспектором праці Дубенської міської ради проведено обстеження КП “Ринок”,  ТзОВ ВКП “Нордекс” ЛТД та 5 торгівельних закладів м.Дубно щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв'язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19). Впродовж дня обстежили установи та заклади торгівлі, яким надали роз'яснення щодо роботи в умовах карантину.
Встановлено, що мають місце порушення вимог санітарного законодавства, а саме:
  • -недостатня кількість прибирального інвентарю;
  • -продаж продовольчих товарів здійснюється без використання спецодягу;
  • -відсутні дані проходження медичного огляду працівників;
  • -відсутні дезінфекційні засоби для вологого прибирання приміщень і підлоги;
  • -відсутній засобів індивідуального захисту для працівників, а саме: рукавички;
  • -відсутні ємкості для прибирання приміщень;
  • -не створені умови для дотримання особистої гігієни персоналу- відсутній рукомийник;
  • -здійснюється реалізація шаурми, на яку відсутні документи, що засвідчують якість і безпечність;
  • -недостатньо якісно проводиться поточне прибирання в туалетних приміщеннях.
  Суб'єктам господарювання надано письмові рекомендації щодо усунення порушень санітарного законодавства з терміном виконання.
Інспектор праці провела інформаційну роботу і надала роз’яснення стосовно відповідальності роботодавців за неналежні трудові відносини. На робочому місці у підприємця здійснював діяльність працівник який перебував на «стажуванні». Нагадуємо, що стажування без оформлення трудового договору є порушенням законодавства про працю.
Головний спеціаліст, інспектор праці міської ради