Міська рада організувала транспорт для медиків

6 квітня  міською владою вирішено питання дієвого довозу на роботу медичних працівників,  які проживають за межами міста, а працюють у Дубні.
Була проведена кропітка робота щодо ведення перемовин з перевізниками, які через карантин вимушені були зупинити виконання пасажирських рейсів, а також  формування списків  медичних працівників та графіків руху маршрутів перевезення пасажирів відповідної категорії з населених пунктів Дубенського району до медичних закладів міста.
Фінансуватись даний проект буде також з міського бюджету. На позачерговій сесії міської ради  депутати виділили  кошти в розмірі 85 тис. грн. на міську програму “Здоров’я дубенчан на 2019-2023 роки” саме за рахунок цих коштів і буде здійснюватись безкоштовне перевезення медиків на час оголошення карантину.
З 4 квітня розпочали курсувати автобуси для працівників, які забезпечують життєдіяльність медичних закладів міста за попередньо узгодженими трьома маршрутами.