Молодіжний флешмоб до Дня Незалежності України

24 серпня на території зони відпочинку “Острівок” з нагоди відзначення 31-ої річниці Незалежності України було проведено спортивний флешмоб. Захід організували члени Молодіжної ради за сприяння відділу у справах молоді та спорту Дубенської міської ради.
Головною метою флешмобу було формування у молоді традицій і культури здорового способу життя, активної громадянської, державницької позиції, залучення до активних занять фізичною культурою та спортом, підтримання патріотичного духу, виховання любові та поваги до історії і культури України.
Під час флешмобу передбачалося проведення ряду спортивно-масових фізкультурно-оздоровчих вправ з кількістю до 31 повторів.
Флешмоб проводився у рамках реалізації соціального проекту “Активні парки - локації здорової України”.