Новина


На засіданні виконавчого комітету розглянуто ряд важливих питань

26 листопада 2019 року міський голова Василь Антонюк провів чергове засідання виконавчого комітету Дубенської міської ради. На засіданні виконкому було розглянуто 59 питань, ухвалено 59 рішень. 
Серед важливих питань, які розглянули члени виконавчого комітету, було схвалення кількох  міських програм - Програми пільгового проїзду учнів у місті на 2019-2020 роки, Програми економічного і соціального розвитку міста Дубно на 2020 рік, Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху у м.Дубно на 2020-2023 роки.
Також членами виконкому схвалено проект бюджету міста Дубно на 2020 рік та Прогноз бюджету міста Дубно на 2021-2022 роки.
Заслухавши та обговоривши звіт про роботу спостережної комісії при виконкомі Дубенської міської ради щодо забезпечення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання, виконавчий комітет вирішив взяти його до відома.
Також був затверджений протокол від 22 жовтня 2019 року №2 комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію. Відповідно до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації про розподіл відповідної субвенції з державного бюджету на 2019 рік, місту Дубно виділено 721 556,00 грн. Дана субвенція дасть змогу забезпечити житлом 2 осіб з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.
Окрім того, на засіданні виконкому було прийнято низку рішень з соціальних, економічних, житлово-комунальних питань та питань, які стосуються захисту прав дітей.