Нагороджено переможців та учасників конкурсу соціальної реклами

Впродовж листопада-грудня 2019 року відділом у справах молоді та спорту спільно з Молодіжною радою проводився щорічний конкурс соціальної реклами “Я хочу жити саме так!”, метою якого є національно-патріотичне виховання молоді, створення належних умов для формування основ здорового способу життя, протидії поширенню шкідливих звичок серед дітей та молоді.
21 січня 2020 року було проведено нагородження переможців та учасників конкурсу.
Журі було оцінено 22 творчих роботи учнів та студентів м.Дубно, серед яких 17 соціальних плакатів та 5 відеороликів.
У номінації “Соціальний плакат” І місце посіли студенти ІІ-С курсу Дубенського коледжу РДГУ, ІІ місце - Діана Москалюк, учениця Дубенської СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, ІІІ місце - студенти ІІІ-С курсу Дубенського коледжу РДГУ. Диплом за участь отримали: Крістіна Гнатюк, Христина Люсьо, Віталіна Новосад, Ангеліна Цампер, Каріна Матвійчук - учні Дубенської СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов.
У номінації “Соціальний відеоролик” перемогу здобули: Дубенська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”  - І місце; Дубенська СЗОШ І -ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов - ІІ місце ; студенти ІІІ-Г курсу Дубенського коледжу РДГУ - ІІІ місце. Дубенську загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №7 та Дубенський коледж РДГУ нагороджено дипломом за участь .
Всі учасники конкурсу отримали в подарунок сувенірну продукцію “Молодь Дубна”.
Дякуємо усім, хто проявив активність, висловив свою громадянську позицію і через свої авторські роботи привернув увагу та закликав до пропаганди здорового способу життя, національних цінностей та протидії соціальним негативним тенденціям.