Напередодні Дня працівника лісу міський голова Василь Антонюк вручив відзнаки працівникам Дубенського лісгоспу

За високий професіоналізм, значний внесок у розвиток та підвищення ефективності ведення лісового господарства та з нагоди професійного свята - Дня працівника лісу  Почесною грамотою Дубенської міської ради нагороджено інженера лісового господарства 1 категорії філії “Дубенське лісове господарство” Павла Мартинюка та помічника лісничого Любомирського лісництва філії “Дубенське лісове господарство” Івана Самкова.
“Дякую усім працівникам галузі та ветеранам лісової служби за щоденну сумлінну та невтомну працю, за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток громади. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоровʼя, Божого благословення, добробуту, стабільності, а головне – віри в Перемогу України і мирного неба!”, - сказав у вітальному слові міський голова Василь Антонюк.