Управління економіки і власності Дубенської міської ради оголошує аукціон на продовження договору оренди вбудованого нежитлового приміщення площею 52,9 кв.м. за адресою: Рівненська обл. м. Дубно, вул. Заводська, 8а
Оголошується аукціон на продовження договору оренди вбудованого нежитлового приміщення в житловому будинку за адресою: Рівненська обл. м. Дубно, вул. Заводська, 8а, площею 52,9 кв.м.
Інформація про об’єкт оренди:
  • -Орендодавець -  Управління економіки і власності Дубенської міської ради;Орендар – Логвин Надія Миколаївна-Орендодавець -  Управління економіки і власності Дубенської міської ради;
  • -Балансоутримувач – КП «ЦЖЕО «Житловик» Дубенської міської ради (Рівненська обл., м. Дубно, вул. Грушевського, 31);
  • -Орендар – Логвин Надія Миколаївна
  • -Договір оренди нерухомого майна територіальної громади м. Дубно №84/4 – вбудованого нежитлового приміщення першого поверху житлового будинку, загальною площею 49,8 кв.м. за адресою: Рівненська область, м. Дубно, вул. Заводська, 8а, укладено 01 грудня 2017 року, строком на два роки одинадцять місяців, дата закінчення договору – 01 листопада 2020 року. Чинний орендар має переважне право на продовження договору.
  • -Профіль використання – торгівля продовольчими та непродовольчими товарами.
Об’єкт оренди
Вбудоване нежитлове приміщення першого поверху житлового будинку за адресою: Рівненська обл., м. Дубно, вул. Заводська, 8а, загальною площею 52,9 кв.м.
Характеристика об’єкта оренди:
  • Приміщення на першому поверсі п’ятиповерхової житлової будівлі;
  • Строк оренди – 4 роки 11 місяців.
  • Проект договору оренди – додається.
Стартова орендна плата:
  • -для електронного аукціону – 1866,00 грн.
  • -для аукціону зі зниженням стартової ціни -  933,00 грн. (частина 11 ст.13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»;
  • -для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 933,30 грн.( частина 13 ст.13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»).
Дата проведення електронного аукціону – 17 листопада 2020 року
Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні зі зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.
Строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин для проведення електронного аукціону.
Умови, на яких проводиться аукціон:
  • 1)Мінімальний крок підвищення стартової орендної плати під час аукціону: 1%. Пунктом 70 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна передбачено, що розмір мінімального кроку аукціону встановлюється на рівні 1 відсотка стартової орендної плати об’єкта оренди.
  • 2)Гарантійний внесок: 3732,00 грн. Пунктом 58 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна зазначено, що розмір гарантійного внеску встановлюється у розмірі стартової орендної плати на: -два місяці для об’єктів оренди, пропонований строк оренди яких становить від одного до п’яти років (1866,00 * 2 =3732,00), але не менш як 0,5 мінімальної заробітної плати, встановленої станом на 1 січня поточного року (4723,00*0,5 = 2361,50 грн.).
  • 3)Реєстраційний внесок: 472,30 грн. Згідно закону України «Про оренду державного та комунального майна» реєстраційний внесок – сума коштів у розмірі 0,1 мінімальної заробітної плати, діючої станом на 01 січня поточного року (4723,00 * 0,1 = 472,3 грн.).
  • 4)Авансовий платіж. До укладення договору оренди  або в день підписання такого договору переможець електронного аукціону зобов’язаний сплатити на рахунок, зазначений орендодавцем, орендну плату (авансовий платіж з орендної плати) у розмірі 6 (шести) місячних орендних плат, визначених за результатами проведення аукціону.
  • 5)Кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій 3. При оцінці наданих конкурсних пропозицій застосовуватиметься критерій – найвища ціна.
Додаткові умови:
Орендар повинен відповідати вимогам статті 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».
На суму орендної плати, встановленої за результатами аукціону, податок на додану вартість не нараховується.
Суборенда не допускається.
Додаткова інформація:
  • Перерахування гарантійного та реєстраційного внеску здійснюється на поточний рахунок організатора відкритих торгів (аукціонів), на електронному майданчику якого зареєструвався учасник.
  • Перелік операторів електронних майданчиків та їх банківські реквізити для перерахування гарантійного та реєстраційного внеску доступні за посиланням:
  • prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2
Реквізити для перерахування операторами електронних майданчиків реєстраційних та гарантійних внесків потенційних орендарів в національній валюті:
  • Одержувач: Управління економіки і власності Дубенської міської ради
  • Рахунок N UA728201720355599001000029475
  • (для перерахування реєстраційного внеску)
  • Рахунок N UA728201720355599001000029475
  • (для перерахування гарантійного внеску)
  • Банк одержувача: Державна казначейська служба України, м. Київ
  • МФО 820172 Дубенське УДКСУ
  • Код згідно з ЄДРПОУ 34134055
Контактні дані орендодавця з питань оренди: ekon@remove-this.dubno-adm.rv.ua тел. (03656) 3-23-92 Рівненська обл., м. Дубно, вул. Замкова, 4 (каб.205)