Освітян Дубенської громади привітали з професійним святом

Цими вихідними відзначається День працівників освіти. Напередодні свята в приміщенні Дубенської міської ради відбулося урочисте нагородження освітян з нагоди професійного свята.
З вітальним словом до педагогів міста звернувся міський голова Василь Антонюк. «Дубенська освіта має славні традиції та вагомі здобутки, які й надалі будуть примножуватись. І все це завдяки кожному з вас. Низький уклін за вашу працю. Бажаю вам здоров’я, натхнення, творчості та нових досягнень», - зазначив очільник міста. Також присутніх освітян привітав керуючий справами, секретар виконавчого комітету міської ради Микола Шубнік.
Кращим представникам галузі за високу педагогічну майстерність, відданість обраній справі та значні здобутки на освітянській ниві були вручені Грамоти Дубенської міської ради.
Вдячні всій освітянській спільноті за організацію навчального процесу під час воєнного стану, створення безпечного освітнього середовища, неоціненний внесок у розвиток молодого покоління.
Бажаємо освітянам Перемоги і миру, реалізації всіх мрій і задумів, людської шани і поваги.
ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ ПРАЦЮ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!