Оздоровлення дітей з Дубна, Охтирки та Конотопа в польському Гіжицько - черговий практичний крок плідної міжмуніципальної та міжнародної співпраці
22.06.2026 13:55 давність новини: 1 дн.
Категорія: Загальні новини
Завдяки міжмуніципальній співпраці між містами Дубно, Охтирка та Конотоп у рамках національного проєкту «Пліч-о-пліч. Згуртовані громади», діти та молодь з цих міст, які постраждали внаслідок війни, впродовж тижня перебували на оздоровленні та відпочинку в польському місті Гіжицько. Ця група взяла участь у тристоронньому молодіжному обміні Польща-Україна-Німеччина.
Поїздка відбулася завдяки попередній домовленості міського голови Василя Антонюка з бургомістром міста-побратима Евою Островською та головою Мазурського відділу Союзу українців у Польщі Іваном Піком. Супроводжував дітей керуючий справами, секретар виконавчого комітету Дубенської міської ради Микола Шубнік.
Організатори підготували для дітей максимально насичений, корисний та активний графік.
Перебуваючи в польському місті Гіжицько, діти здійснили захопливу мандрівку на катері Мазурськими озерами, які славляться своєю неймовірною природою, оглянули мальовничі краєвиди міста з висоти пташиного польоту, каталися на колесі огляду, релаксували в басейні...
Кожен день приносив юним мандрівникам нові відкриття та незабутні емоції. Програма відпочинку поєднувала в собі творчий розвиток, пізнавальні екскурсії та активні розваги.
На зворотній дорозі діти з міст-партнерів знову завітали до Дубна. Для юних гостей, які здолали довгий шлях із-за кордону, знову були організовані цікаві заходи та смаколики. Під час зустрічі з міським головою Василем Антонюком діти ділилися враженнями від поїздки та неймовірними емоціями.
Щиро дякуємо нашим друзям та міжнародним партнерам за спільну реалізацію цієї важливої справи, яка стала черговим практичним кроком плідної міжмуніципальної та міжнародної співпраці.