Новина


Під час чергової сесії Дубенської міської ради розглянуто близько двох сотень питань

7 лютого в залі засідань відбулася вісімдесят п'ята сесія Дубенської міської ради. Головував на засіданні міський голова Василь Антонюк. Під час сесійного засідання розглянуто 189 питань, прийнято 161 рішення.
Розпочалась сесія традиційно - з озвучення депутатських запитів, заяв та звернень, які стосувались ремонту доріг, встановлення світлофорів та додаткових автобусних зупинок, облаштування вуличного освітлення, здійснення благоустрою кладовищ, дотримання порядку в гуртожитках, проходження газових мереж міськими територіями тощо. Підняті міськими обранцями проблеми, спрямовані для вирішення до відповідних структурних підрозділів міської ради. Також депутатами було схвалене звернення до Президента України В.Зеленського та народного депутата О.Аліксійчука, ініційоване громадською організацією “Перспектива підприємництва”, щодо скасування законів №128-ІХ та №129-ІХ, як таких, що погіршують ведення підприємницької діяльності. 
Зі звітом про результати роботи Дубенської місцевої прокуратури у 2018 році на сесії виступив  заступник начальника місцевої прокуратури Віталій Місюк.
Також перед депутатами відзвітували заступники міського голови Ольга Ляшенко та Василь Скринчук, керуюча справами, секретар виконкому Олена Олійник.
Під час чергової сесії депутати затвердили звіт про виконання бюджету міста  Дубно за 2019 рік та внесли  зміни до бюджету міста Дубно на 2020 рік.  
Також прийнято рішення про відзначення 920-ої річниці міста Дубно, яким утворено оргкомітет та затверджено відповідні заходи. 
Своїм рішенням міські обранці призначили у 2020 році стипендії Дубенської міської ради провідним спортсменам міста за вагомі досягнення в спорті. 
З метою розвитку електроенергетики в регіоні та вирішення питання електрифікації нових житлових масивів міста Дубно затверджено Програму будівництва електричних мереж міста Дубно на 2020-2025 роки. Також схвалено міську Програму компенсації пільгових перевезень на залізничному транспорті окремих категорій громадян м. Дубно на 2020 рік
Окрім того, під час чергової сесії розглянуто більше 130-ти земельних питань.