Підписано Меморандум між Дубенською міською радою та Київським університетом права НАН України

26 травня відбулося підписання меморандуму про співпрацю Дубенської міської ради та Київського університету права НАН України.
Основою цього акту стала співпраця та партнерство у сфері розвитку освіти та інформаційної діяльності, культури, мистецтва та правопросвітницької роботи – про що домовилися під час підписання меморандуму з однієї сторони – міський голова Василь Антонюк та секретар Дубенської міської ради Віктор Недашковський, з другої сторони - ректор Київського університету права НАН України професор Юрій Бошицький та директор Рівненського інституту КУП НАН України Іван Вєтров.
Також під час зустрічі обговорено можливості спільної реалізації міжнародних проєктів.