Новина


Підтримаймо флешмоб!

Світ у полоні коронавірусу. Майже пів мільйона людей захворіли на коронавірус в усьому світі від початку його поширення. Понад 338 тисяч - хворіють і досі. Майже 115 тисяч людей - повністю одужали. Більш як 21 тисяча 350 - померли. Найбільше число інфікованих залишається у Китаї, США, Італії, Іспанії, Німеччині, Ірані та Франції. На боротьбу зі смертельним вірусом кинуті усі сили і влади, і пересічних мешканців. 
Карантинні заходи наразі є найкращим профілактичним заходом проти розповсюдження коронавірусу серед населення України і зокрема Дубно.
Будь ласка, підтримайте наш флешмоб “Я і мої діти залишаємось вдома !” , для цього не потрібно робити фото, вистачить лише поставити галочку та зробити запис типу “Ми залишаємось вдома” або будь-який на ваш розсуд.
В черговий раз, особливо хочемо звернутись до  людей похилого віку, адже саме ви знаходитесь у зоні ризику найбільше. Також звертаємось до молоді, забезпечте, аби ваші батьки, бабусі та дідусі були вдома. Від нас з вами залежить, аби старше покоління було здорове і вижило у даних умовах.
Зупинимо пандемію - будемо жити ! 
COVID – 19