Новина


Представлено нового директора КНП «Дубенська міська лікарня»

Сьогодні, 13 березня, відбулося офіційне представлення нового директора КНП “Дубенська міська лікарня” Дубенської міської ради. Ним став лікар-анестезіолог Віктор Красовський, який до цього очолював відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП “Млинівська ЦРЛ”.
Нового керівника колективу лікарні представив міський голова Василь Антонюк. Також на представлення прибули директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров'я населення Рівненської ОДА Олег Вівсяник, голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов, помічник-консультант народного депутата України Олександра Аліксійчука, депутат Дубенської міської ради Артур Биць. Наказ про призначення озвучив начальник відділу охорони здоров'я Дубенської міської ради Василь Круцик.
Вітаючи Віктора Владиславовича із призначенням на важливу посаду, міський голова побажав йому професійних здобутків та успішного вирішення проблем, які є у вітчизняній охороні здоров’я у час війни та реформ.
Новопризначений директор КНП «Дубенська міська лікарня» Віктор Красовський подякував за виявлену йому довіру та висловив сподівання на плідну співпрацю задля розвитку лікувального закладу та якісного надання медичної допомоги.