Новина


Прийнято рішення про додаткові заходи щодо попередження розповсюдження на території міста Дубно коронавірусної хвороби

Сьогодні під головуванням міського голови Василя Антонюка відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Дубно. 
Члени комісії розглянули питання “Про додаткові заходи щодо попередження розповсюдження на території міста Дубно гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом”.
З урахуванням доповіді та за результатами обговорення питання порядку денного Комісія вирішила:                                                                               
1.Управлінню економіки і власності міської ради посилити контроль за дотриманням карантинних заходів в місті у сфері торгівлі та надання послуг населенню. Додатково довести до відома підприємців міста, що торгівля без обмежень здійснюється лише у продуктових магазинах. Торгівлю у сфері зв'язку дозволяється здійснювати виключно мобільними телефонами, sim – картами та стартовими пакетами до них. Магазинам промислових товарів, реалізаторам сезонного насіння та захисту рослин дозволяється здійснювати торгівлю шляхом доставки, за окремим замовленням споживачів.
2.Власникам громадського транспорту міста, у період проведення карантинних заходів, забезпечити щоденну дезінфекцію в салонах автобусів, вилучити із використання в них гардин, будь-яких прикрас, емблем, плакатів (окрім буклетів із запобігання  коронавірусу). Забезпечити водіїв достатньою кількістю масок, латексних рукавичок, антисептиком. Запровадити щоденний температурний скринінг водіїв, відправляти їх на самоізоляцію у випадку ознак гострих респіраторних захворювань. На кінцевих зупинках в салонах автобусів проводити протирання поручнів розчином із дезінфекційного засобу.  
3.Керівникам промислових підприємств міста забезпечити належні заходи дезінфекції, обладнання місць особистої гігієни персоналу на кожному підпорядкованому об'єкті, запровадити щоденний температурний скринінг працівників, заборонити допуск у виробничі приміщення  сторонніх осіб.
4.Керівникам структурних підрозділів міської ради під час здійснення службової діяльності обмежувати кількість одночасного зібрання людей до 10 осіб. управлінню праці та соціального захисту населення, відділу “ЦНАП", відділу державної реєстрації максимально обмежити роботу щодо приймання громадян і надання адміністративних послуг.
5.Керівникам ТзОВ “Житловик” та ОСББ міста забезпечити  контроль за прибиранням  прилеглої до будинків території, під’їздів, ліфтів (протирання ручок вхідних дверей, перил, домофонів), із застосуванням деззасобів. Вивісити інформаційні листи щодо правил користування ліфтами у період карантину (не більше двох осіб у кабіні). Прибиральників  під’їздів та прибудинкової території забезпечити засобами індивідуального захисту. 
6. Директору КП “Дубноводоканал” продовжити заходи дезінфекції на автобусних зупинках, павільйонах, місцях можливого скупчення людей, залучити для дезінфекції вуличних мереж (тротуарів) автомобільне обладнання КДМ на базі ЗІЛ -130.
7.Балансоутримувачам дитячих, спортивних, антивандальних майданчиків міста провести їх дезінфекцію, вивісити позначки та розповсюдити інформацію про заборону їх використання.
8.Дубенському міськрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області, Дубенському міськрайонному відділу ДУ “Рівненського обласного лабораторного центру МОЗ України” посилити контроль за якістю проведення дезінфекції у продуктових магазинах та супермаркетах, громадському транспорті, гуртожитках, закладах готельного типу. Здійснювати роз'яснювальну роботу та надавати постійну методичну допомогу керівникам підприємств, установ, організацій міста щодо заходів протидії поширенню коронавірусу. 
9.Відділу з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ міської ради провести роз'яснювальну роботу із керівниками релігійних громад міста Дубна з питань дотримання карантинних заходів, необхідності обмеження (до 10 осіб) одночасного перебування вірян в культових спорудах та місцях здійснення культових обрядів. 
10.Відділу охорони здоров'я міської ради підготувати звернення до голови Дубенської районної державної адміністрації щодо відновлення пасажирського автобусного сполучення на окремих напрямках Дубенського району, для доставки на роботу медичних працівників в заклади охорони здоров'я міста, що проживають у сільській місцевості.
11.Суб'єктам підприємницької діяльності, власникам кулінарних і кондитерських цехів, кіосків, МАФів, продуктових магазинів, інших закладів громадського харчування та торгівлі, тимчасово призупинити виготовлення та реалізацію страв власного виробництва. Реалізацію готових харчових продуктів промислового виробництва здійснювати запакованими в заводських умовах. 
12.Керівникам банківських установ міста забезпечити заходи дезінфекції приміщень, у яких здійснюється приймання громадян, терміналів і банкоматів (у тому числі віддалених та вуличних). 
Термін виконання - упродовж карантинних заходів.

Переглянути Протокол засідання (№7)