Новина


Привітання міського голови Василя Антонюка з Днем фізичної культури та спорту

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня фізичної культури та спорту!
Спорт за всіх часів був і є невід’ємною частиною нашого життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави. Він гартує не лише тіло, а й дух людини.
Створювати гідні умови для розвитку спорту у місті, підтримувати талановитих спортсменів і всіх бажаючих займатися фізичною підготовкою – це наша спільна справа, запорука здорового суспільства і іміджу міста.
Ми щиро пишаємось нашими земляками, чиї імена вписані в історію українського та світового спорту, адже завдяки вашому прикладу та пропаганді здорового способу життя зростає популярність масового фізкультурного руху серед містян.
Бажаю вам міцного здоров`я, невичерпної удачі, благополуччя, наполегливості та наснаги, перемог у всіх починаннях, підкорення життєвих та спортивних висот!

Міський голова                        Василь АНТОНЮК