ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРОГОЛОШЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ

Шановні дубенчани!
    16 липня 1990 року Верховна Рада тоді ще УРСР ухвалила доленосний документ, який закріпив основи Української Держави. Декларація визначила національну державність українського народу, закріпила республіканську форму держави, самостійність, верховенство і неподільність державної влади на всій території.
    Україна стала на шлях відновлення історичної справедливості, ідеї утвердження українського народу на власній землі. Ухвалення Декларації стало першим кроком на тернистій дорозі до незалежності держави та її розвитку.
    Виявом непохитної політичної волі ми отримали передумови до незалежності, тому нині кожен з нас віддано обороняє безцінний дар – свою Україну.
    У цей день я хочу побажати миру нашому дому, злагоди та єдності, адже спільними зусиллями ми збережемо наш край. Нехай у Вашому серці ніколи не згасає вогонь любові до рідного міста, а з кожним подихом він здіймається з новою силою заради України та нашого квітучого майбутнього.
    З повагою,
Міський голова                                    Василь АНТОНЮК