Новина


Шановна дубенська громадо! Дорогі дубенчани!

22 січня ми відзначаємо важливу історичну подію в житті нашого народу - проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки із Західноукраїнською Народною Республікою. Цей день увійшов в історію українського народу як свято національної єдності – День Соборності України і є символом об’єднання України, що стверджує нерозривний зв’язок між поколіннями борців за її волю та незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.
Дата 22 січня є і трагічною в сучасній історії нашої держави. Саме цей день є річницею розстрілу перших Героїв Небесної Сотні, які під час Революції Гідності в Києві віддали свої життя, довівши цим героїчним вчинком, що незалежна і соборна Україна – цінніша за життя.
Ми з вдячністю згадуємо тих, хто в усі часи боровся за єдність та цілісність української держави, хто допоміг зберегти її волю, духовну спадщину та незалежність.
Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, скроплена кров’ю мільйонів незламних борців, та її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Плекаймо ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи та вшановуючи незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності і соборності України, шануймо наших національних героїв та їх ідеали.
Щоб бути сильними, потрібно бути єдиними. Пам'ятаи?мо про це!
Із Днем соборності Украі?ни! Злагоди, спокою, добробуту всім родинам, миру Україні!
З повагою
Міський голова                             Василь АНТОНЮК