Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.
Це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми міста, дбають про його розвиток і зростання. Це свято нас усіх, хто своєю наполегливою і самовідданою працею, високим професіоналізмом і компетентністю, відповідальністю та активною громадянською позицією сприяють розбудові територіальної громади в ім”я розквіту України.
Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя,  наснаги та здійснення всіх Ваших життєвих планів та задумів!

Міський голова                           В.Антонюк