Новина


Шановні працівники державної служби!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!
У цей непростий для нашої держави час ваша щоденна праця, професіоналізм, відповідальність та відданість справі є важливою складовою стійкості України. Попри те, що державна служба та місцеве самоврядування мають різні повноваження, ми щодня працюємо заради добробуту громадян та зміцнення нашої держави.
Дякую вам за сумлінну працю, виважені рішення та готовність брати на себе відповідальність. Бажаю міцного здоров’я, невичерпної енергії, професійних успіхів, миру та нових здобутків у справі служіння українському народові. Нехай наша спільна робота й надалі приносить користь людям, громадам та Україні.
Міський голова   Василь АНТОНЮК