Шановні працівники медичної галузі Дубенської територіальної громади!

Сердечно вітаю вас із прийдешнім професійним святом - Днем медичного працівника!
У всі часи професія медика була однією з найважливіших та поважних. В реаліях воєнного сьогодення важливість вашої роботи зростає в рази. Адже пропри все, немає нічого дорожчого, аніж життя людини та її здоров'я.
Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання. Впродовж останніх років ви мужньо долали виклики пандемії коронавірусу, а сьогодні виконуєте надзвичайно важливу місію, рятуючи життя жителям нашої громади, допомагаючи військовим та внутрішньо переміщеним особам.
Низький уклін вам, шановні медики, за світлий розум, умілі і надійні руки, що дарують радість одужання. Хай Бог сторицею віддячить вам за важку, але таку потрібну людям працю.
Щиро зичу усім вам міцного здоров’я, благополуччя, людського щастя, віри в майбутнє нашої країни. Нехай ніколи вас не торкнуться біди й печалі, а тільки успіх і радість супроводжують повсякчас. Бажаю вам терпіння, сил, витримки, мирного неба над головою та родинного затишку.
Міський голова                                 Василь АНТОНЮК