Соціально-економічне становище міста Дубна у січні–листопаді 2019 року

Населення
Чисельність наявного населення в місті, за оцінкою, на 1 листопада 2019р. становила 37,5 тис. осіб. Упродовж січня–жовтня 2019р. чисельність населення скоротилась на 53 особи.
Порівняно із січнем–жовтнем 2018р. обсяг природного скорочення збільшився на 65 осіб.
Кількість живонароджених у січні–жовтні 2019р. становила 245 осіб, померлих – 444 особи.

Соціальний захист
У січні–листопаді 2019р. субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначено 8,2 тис. домогосподарств.
Сума призначених субсидій у січні–листопаді 2019р. склала 4,2 млн.грн. Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у листопаді 2019р. становив 461,5 грн.
Крім того, 57 домогосподарствам було призначено субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на суму 199,4 тис.грн.

Промисловість
У січні–листопаді 2019р. порівняно з відповідним періодом 2018р. підприємствами міста на 16,2% збільшено випуск суміші гумової з додаванням вуглецевої сажі чи діоксиду кремнію невулканiзованої, на 1,5% – шлангів та рукавів з гуми вулканізованої (крім із гуми твердої), армованих текстильними матеріалами. Водночас на 68,3% скоротилося виробництво светрів, пуловерів, кофт, жилетів та кардиганів із синтетичних та штучних волокон, жіночих та дівчачих (крім светрів та пуловерів тонких з мʼяким чи високим коміром), на 10,4% – покриття для підлоги та килимків, з гуми вулканізованої, крім гуми поруватої.

Будівництво
У січні–листопаді 2019р. підприємствами міста вироблено будівельної продукції на суму 6,7 млн.грн, що становить 0,3% загальнообласного обсягу.

Транспорт
У січні–листопаді 2019р. автотранспортними підприємствами міста перевезено 322,3 тис. пасажирів та виконано пасажирооборот в обсязі 9,3 млн.пас.км, що становить відповідно 91,3% і 95,8% рівня січня–листопада 2018р.

Зовнішньоекономічна діяльність
У січні–жовтні 2019р. експорт товарів становив 12,9 млн.дол. США, імпорт – 17,9 млн.дол. Порівняно з січнем–жовтнем 2018р. експорт скоротився на 23,1%, імпорт збільшився на 13,2%. Негативне сальдо становило 5 млн.дол.
Найбільші експортні поставки здійснювалися до Польщі, Білорусі, Литви, Німеччини.
Основу товарної структури експорту складали продукти рослинного походження.
У загальному обсязі імпорту суттєва частка припадала на Російську Федерацію, Польщу, Німеччину, Китай.
У товарній структурі імпорту переважали скло та вироби із скла, засоби наземного транспорту, крім залізничного, машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання.