Новина


Співпраця задля реалізації важливих гуманітарних проєктів

Сьогодні, 8 липня, відбулася робоча зустріч міського голови Василя Антонюка з  президентом благодійної місії «Добрий самарянин» Володимиром Федчуком зі США. Пан Володимир є уродженцем міста Дубно, який уже понад тридцять років мешкає у Сполучених Штатах, але чиє серце завжди буде поруч з Батьківщиною. І у складні для нашої країни часи чоловік активно займається благодійною діяльністю на підтримку України.
Завдяки започаткованій минулого року співпраці Дубенської міської ради з представниками американської благодійної місії, вдалося організувати допомогу з протезування для дубенського військовослужбовця Володимира Світіна. Старший сапер у лютому 2023 року отримав важке поранення у бойових діях на Донеччині, наслідком якого стала травматична ампутація правої кінцівки. Наразі чоловік уже 2 тижні перебуває в Америці, де отримує необхідну допомогу з протезування. 
Керівник місії «Добрий самарянин» Володимир Федчук завітав на Дубенщину в межах чергового гуманітарного візиту з метою відвідин родини мужнього захисника України Володимира Світіна, яким опікується його благодійна організація. 
У Дубенській міській раді під час розмови з керівництвом міста обговорено перспективи подальшої співпраці задля реалізації низки важливих гуманітарних проєктів.