Стартова зустріч присвячена укладенню угоди та початку ремонтно будівельних робіт по ДНЗ№4 відбулася

17 лютого 2020 року управлінням освіти Дубенської міської ради підписано угоду З капітального ремонту (термомодернізації) будівлі ДНЗ №4 по вул. Скарбова, 7 в м. Дубно, Рівненської області з Товариством з обмеженою відповідальністю «Компанія Барбакан», котре стало переможцем тендеру.
У зустрічі взяли участь представники команди підтримки проєкту м. Львів - ключовий експерт Максим Верещак та технічний експерт Олександр Надточій, представники компаній, котрі здійснюватимуть технічний та авторський нагляд.
Після укладення угоди відбулося обговорення організаційних питань щодо початку робіт, технічних та якісних вимог, очікувань. Продовжилася зустріч безпосередньо на місці робіт - у дитячому садочку.
І на завершення представники компанії підрядника відбули в управління освіти для роботи з документами.