Творча зустріч трьох письменників

22 грудня у Дубенській міській бібліотеці відбулася творча зустріч місцевих письменників Любові Пшеничної, Теодора Матвієва та Миколи Тимчака.
Любов Пшенична презентувала три дитячі книги «Готель для медуз», «Запахло пирогами», «Весна під подушкою». Дві книги видані за фінансового сприяння Дубенської міської ради.
Дослідження про Українську греко-католицьку церкву Вознесіння Господнього, що у місті Дубно, представив Теодор Матвієв. Також автор розповів про свій родовід та інші напрацювання. Зокрема, були представлені видання книг: «Історія та діяльність парафії Вознесіння Господнього у м. Дубно», «Фінансова просвіта для учнів і студентів» та збірки «Думки вголос».
Вперше в людній залі бібліотеки відбулася презентація фільму «Козацький редут», автором якого є Микола Тимчак, режисер Микола Величковський. Це фільм про козаків, які захищали українську землю, та про сучасних патріотів, котрі і до тепер боронять українські кордони, жертвуючи власним життям. Презентований фільм також містить розповіді про відновлення редуту,  як данину пам’яті  полеглим козакам.
Організаторами заходу є голова Дубенської регіональної організації Національної спілки письменників України Микола Тимчак та членкиня даної спілки Любов Пшенична.
На заході була присутні представники влади - заступниця міського голови Мудрик Мар’яна та  начальник відділу з питань  внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ Дубенської міської ради Ерна Шевчук.