Новина


У Дубенській міській лікарні запрацював сучасний магнітно-резонансний томограф - МРТ

Відтепер провести якісну діагностику будь-якого органу за допомогою магнітно-резонансного томографа дубенчани та жителі навколишніх районів мають змогу вже у Дубні. На базі КНП «Дубенська міська лікарня» запрацював магнітно-резонансний томограф (МРТ). 
Сьогодні, 16 жовтня, відбулось урочисте відкриття кабінету МРТ за участі міського голови Василя Антонюка, керівництва та працівників лікарні.
До цього часу обладнання, за допомогою якого можна було провести МРТ-обстеження, на Рівненщині було лише у Рівному та Сарнах. Відтепер є і у Дубні. Встановлення діагнозу дубенськими лікарями відбуватиметься у співпраці з київськими фахівцями.
Встановити магнітно-резонансний томограф на базі КНП «Дубенська міська лікарня» вдалося завдяки співпраці міської влади та лікарні з ТОВ “САМЕД”.
«Ми запустили в експлуатацію чергову надзвичайно важливу апаратуру, аби люди, яким необхідно провести діагностику МРТ, мали змогу зробити це на місці — тут, у Дубні. Час рухається вперед і ми також крокуємо в ногу з часом, окрім того, наявність даного обладнання відкриває хороші перспективи для розвитку Дубенської лікарні», - зазначив міський голова Василь Антонюк.
На разі МРТцентр САМЕД у Дубні працюватиме за шестиденним робочим графіком, з понеділка по суботу, з 8.00 до 20.00.