У Дубенській міській раді відбувся круглий стіл з питань розвитку підприємництва

Сьогодні, 10 листопада, у стінах Дубенської міської ради відбувся круглий стіл з питань розвитку малого та середнього підприємництва «Інновації без меж: перспективи, реалізація, можливості». До обговорення важливої теми долучились: міський голова Василь Антонюк, начальник управління економіки та власності Дубенської міської ради Мирослава Піддубник, начальник Дубенської Державної податкової інспекції Світлана Цимбалюк, заступник директора Дубенської філії Рівненського обласного центру зайнятості Оксана Нартюк, фахівці Дубенського відділення АТ «Ощадбанк» та  АТ КБ ПриватБанк, керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Дубенської міської ради, представники місцевого бізнесу та громадських організацій.
  В рамках круглого столу учасники ділилися досвідом та думками щодо утримання бізнесової та підприємницької активності під час війни, диверсифікації ринків і незламності у підтримці економіки та ЗСУ українськими суб'єктами господарювання, обговорювали важливі та актуальні питання з розвитку малого та середнього підприємництва:
- Державна підтримка підприємницької діяльності. Доступне кредитування для бізнесу.
- Фінансові можливості або де взяти гроші на розвиток бізнесу.
- Система оподаткування малого та середнього підприємництва: тренди, тенденції.
- Ринок праці в умовах війни: перспективи, виклики для підприємців.
  Разом з тим, велика увага була приділена планам створення картини бажаного майбутнього Дубенської міської територіальної громади, повернення до сприятливого бізнесового клімату у громаді та обговорення кейсів креативного підприємництва у нових реаліях часу.
   Зустріч організовано управлінням економіки і власності Дубенської міської ради з метою створення сприятливого середовища для розвитку підприємництва, стимулювання ділової ініціативи, зміцнення позицій малого та середнього підприємництва.