Новина


У Дубні на базі ДЮСШ відбувся І тур спортивної гри “Сімейні перегони. Разом до перемоги”

Цієї неділі, 19 листопада, у місті Дубно в спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи Дубенської міської ради відбувся І тур зонального етапу обласної спортивної гри “Сімейні перегони. Разом до перемоги”. Сім сімейних команд виборювали право участі у суперфіналі, серед яких три дубенських команди, а саме: об`єднана команда сімей Слюсар та Сад (Дубенський ліцей № 8), об`єднана команда сімей Дмитрієви та Щур (Дубенський ліцей №1) та об`єднана команда сімей Гоменюк та Петровські (Дубенський ліцей №6). 
Щоб перемогти учасники повинні були довести свою перевагу у п’яти естафетах та інтелектуальному завданні, демонструючи швидкість, спритність та кмітливість. Організатори - комунальний заклад “Обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області та спільно з відділом у справах молоді та спорту Дубенської міської ради, доклали максимум зусиль, щоб змагання проходили у дружній та позитивній атмосфері, були веселими і справедливими. 
У загальному підсумку змагань перемогу здобули:
1 місце – сім’я Топоровських (Демидівська ТГ);
2 місце – об`єднана команда сімей Слюсар та Сад  (м.Дубно, Дубенський ліцей № 8);
3 місце – об`єднана команда сімей Андрощук та Паращинець (Привільненська ТГ).
Переможці та призери були нагороджені кубками, дипломами та медалями, а всі учасники традиційно отримали призи від організаторів. Але попри офіційні результати – переможцями були усі учасники! Сімейні команди були задоволені можливістю випробувати себе на спортивній арені, можливістю поспілкуватися й загалом цікаво й змістовно провести час у колі сім’ї та однодумців.