У Дубні відзначили День фізичної культури і спорту України

12 вересня в місті Дубно на стадіоні “Спартак” проведено День фізичної культури та спорту України.
З вітальним словом до учасників заходу звернувся секретар міської ради Віктор Недашковський, який привітав всіх зі святом, наголосив на важливості розвитку дитячого спорту в нашому місті та його підтримці.
На виконання розпорядження міського голови, за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед дітей та молоді, популяризацію здорового способу життя, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України подарунком та грамотою Дубенської міської ради було нагороджено тренерів-викладачів Дитячо-юнацької спортивної школи.
Після цього стартували легкоатлетичні змагання серед юних дубенчан. Розминку для учасників змагань провів координатор соцiального проекту “Активнi парки - локацiї здорової України” у Дубенській міській громаді, майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Володимир Сидорчук.
У легкоатлетичних забігах змагались 85 юнаків та дівчат трьох вікових категорій на дистанціях 400м, 600м та 800м.
У підсумку змагань на дистанції 400м серед дівчат 2013 р.н. і молодших посіли:
1 місце - Антонюк Юліана;
2 місце - Анастасія Пахалюк;
3 місце - Антонюк Мілана.
На дистанції 400м серед юнаків 2013 р.н. і молодших:
1 місце - Дмитро Тимощук;
2 місце - Максим Шимко;
3 місце - Андрій Путринок.
На дистанції 400м серед дівчат 2011-2012 р.н.:
1 місце - Анастасія Павлова;
2 місце - Софія Дмитрієвич;
3 місце - Юлія Грищенко.
На дистанції 600м серед юнаків 2011-2012 р.н.:
1 місце - Олег Стрельчук;
2 місце - Дмитро Шевчук;
3 місце - Артем Гладин.
На дистанції 400м серед дівчат 2009-2010 р.н.:
1 місце - Олександра Лахита;
2 місце - Ангеліна Сад;
3 місце - Богдана Климчук.
На дистанції 800м серед юнаків 2009-2010 р.н.:
1 місце - Володимир Овсійчук;
2 місце - Назар Ткаченко;
3 місце - Олександр Лісовець.
Чемпіони та призери змагань отримали медалі, грамоти та призи від Дубенської міської ради. Також було відзначено заохочувальним призом наймолодшого учасника Тимофія Савчука.
Захід організований відділом у справах молоді та спорту та Дитячо-юнацькою спортивною школою Дубенської міської ради.