Новина


У ДУБНІ ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ПІДПРИЄМЦІВ

З нагоди  Дня підприємця відбулася урочиста зустріч міського голови Василя Антонюка  з представниками малого та середнього бізнесу Дубна. 
Звертаючись до присутніх, міський голова відзначив, що підприємці розвивають не тільки власний бізнес, а й допомагають у реалізації соціально-економічної політики міста та підтримують громадські організації. На жаль, через пандемію коронавірусу зазнають збитків не лише вони, а і місто, адже усім доводиться працювати в умовах карантинних обмежень.
Користуючись нагодою, керманич міста щиро подякував підприємцям за підтримку та надану можливість гідно провести свято міста. Особлива вдячність всім, хто долучився до виготовлення та встановлення в'їзного знаку “Дубно — 920”. 
За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток підприємництва міста, високий професіоналізм, активну життєву позицію, сприяння у наданні робочих місць та благодійну підтримку різних напрямів грамотами та подяками міської ради та  вищих державних органів нагороджено більше двох десятків кращих підприємців та підприємств міста. 
Під час зустрічі були вручені і подяки Рівненського обласного центру зайнятості та Дубенської міськрайонної філії Рівненського ОЦЗ за вагомий внесок у здійснення державної політики зайнятості, плідну співпрацю з службою зайнятості, створення робочих місць для працевлаштування безробітних громадян.