Новина


У Дубні вшанували пам'ять Великого Кобзаря Тараса Шевченка

Сьогодні, 9 березня, виповнюється 209 років від Дня народження Тараса Шевченка - видатного поета, письменника, художника, борця за свободу України, генія українського народу.  
Аби вшанувати його пам’ять, в Дубні біля міського будинку культури поруч з пам’ятником Великому Кобзареві зібралися представники влади, громадськість, письменники, освітяни, учнівська молодь. Тут відбувся тематичний літературно-мистецький захід.
З промовами до присутніх звернулися міський голова Василь Антонюк та очільник Дубенського відділення Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України, автор проекту пам'ятника Тарасу Шевченку у Дубні Микола Тимчак. Юні дубенчани - вихованці міського клубу читали твори виданого українського поета.
 Музичні композиції на вірші Шевченка виконали народний аматорський ансамбль козацької пісні Дубенського міського будинку культури та Народний хор шанувальників української патріотичної пісні. Під звуки “Реве та стогне Дніпр широкий” здійснено покладання квітів до підніжжя монументу. Також покладено квіти до пам'ятного знаку у парку Шевченка.
У дні війни проти російських окупантів Великий Кобзар продовжує надихати мільйони людей, його слова дають силу героям-захисникам України: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!».
Знаємо, віримо, що поборемо! Нам Бог помагає! З нами – Шевченко! З нами – весь світ!
Слава Великому Кобзареві! Слава Україні!