У Дубні вшанували Захисників і Захисниць України

1 жовтня у Дубні відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України.
На майдані Незалежності біля інсталяції «Герої не вмирають» проведено поминальну панахиду. Вона об’єднала родини загиблих Героїв, представників влади та усіх присутніх у молитві за спокій душ полеглих воїнів. Покладено квіти шани до монументу Борцям за волю та незалежність України, який уособлює захисників нашої держави, котрі боролись за неї в усі віки.
У Дубенському міському будинку культури відбувся тематичний захід, на який були запрошені військовослужбовці та родини полеглих Героїв.
Зі словами привітань, шани та вдячності до присутніх звернувся міський голова Василь Антонюк.
«Сьогодні той день, коли маємо дякувати, безмежно дякувати усім, хто на сторожі нашої державності, нашої нації, нашого спокою. Уся громада, вся Україна сьогодні у Пречистої Богородиці просить захисту. Хай огорне своїм покровом кожного, хто виборює Перемогу для рідної країни!» – сказав у зверненні очільник міста.
Хвилиною мовчання присутні вшанували усіх загиблих захисників України. На знак підтримки Василь Антонюк вручив рідним полеглих воїнів-дубенчан цінні пам’ятні подарунки.
Доповнили урочистий захід творчими виступами виконавці та колективи закладів культури міста.