Новина


У ДУБНІ ЗАФІКСОВАНО ПОРУШЕННЯ УМОВ КАРАНТИНУ ПІД ЧАС БОГОСЛУЖІНЬ

7 квітня у всіх храмах міста незалежно від релігійної конфесії була здійснена перевірка дотримання  постанови Кабінету міністрів України про запобігання поширенню на території України COVID-19. Під час відвідин богослужінь головою тимчасової протиепідемічної комісії міста Дубна спільно з працівниками поліції було виявлено низку порушень.
У деяких православних храмах міста зафіксовано масові скупчення прихожан, які в переважній більшості були без засобів індивідуального захисту та не дотримувались належної відстані згідно карантинних вимог. Порушення були зафільмовані і знаходяться у відділку поліції для прийняття відповідних рішень.
Настоятелям храмів було вручено копії протоколу № 10 рішення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Дубно, згідно якого у місті заборонено проведення всіх масових (у тому числі релігійних) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.
Міська рада вчергове звертається до настоятелів релігійних установ та вірян дотримуватись вимог Кабміну щодо карантинних обмежувальних заходів. Людей старшого віку, а також людей з ознаками захворювань, просять утриматись від відвідування храмів.  
Правоохоронні органи і надалі будуть проводити рейди для перевірки дотримання Постанови  Кабміну з протидії поширенню коронавірусної інфекції.
Бережімо себе і один одного!