Управління економіки і власності Дубенської міської ради оголошує аукціон на продовження договору оренди будівлі гаражів, загальною площею 357,3 кв.м, за адресою: Рівненська обл., м. Дубно, вул. Садова, 51-В
Оголошується аукціон на продовження договору оренди будівлі гаражів, загальною площею 357,3 кв.м, за адресою: Рівненська обл., м. Дубно, вул. Садова, 51-В.
Інформація про об’єкт оренди:
Орендодавець – Управління економіки і власності Дубенської міської ради;
Балансоутримувач – КП «Дубнорембуд» Дубенської міської ради (Рівненська обл., м. Дубно, вул. Садова, 51а);
Орендар – ФОП Пелих Віталій Миколайович;
Договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Дубно № 339/2 – будівлі гаражів, загальною площею 357,3 кв.м, за адресою: Рівненська обл., м. Дубно, вул. Садова, 51-В, укладено 02 вересня 2021 року, строком на два роки одинадцять місяців, дата закінчення договору – 27 липня 2024 року.
Чинний орендар має переважне право на продовження договору.
Профіль використання – розміщення стоянок для автомобілів.
Характеристика об’єкта оренди:
Одноповерхова цегляна будівля гаражів, літ. В (I), а саме: приміщення, позначені в технічному паспорті №1-12, загальною площею 357,3 кв.м, за адресою Рівненська обл., м. Дубно, вул. Садова, 51-В.
Строк оренди – 5 років.
Проєкт договору оренди – додається.
Стартова орендна плата:
для електронного аукціону – 9147,29 грн;
для аукціону зі зниженням стартової орендної плати – 4573,65 грн;
для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 4573,65 грн.
Дата проведення електронного аукціону – 24.07.2024 року
Кожен новий аукціон оголошується орендодавцем через особистий кабінет на електронному майданчику, якщо не відбувся попередній аукціон. Строк подання заяви на участь в аукціоні встановлюється для кожного електронного аукціону окремо.
Умови, на яких проводиться аукціон:
1) Мінімальний крок підвищення стартової орендної плати під час аукціону: 1%;
2) Гарантійний внесок: 18294,58 грн;
3) Гарантійний внесок для чинного орендаря: 4573,65 грн;
4) Реєстраційний внесок: 710,00 грн;
5) Авансовий платіж – 1 місячна орендна плата, визначена за результатами проведення аукціону;
6) Кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 1.
При оцінці наданих конкурсних пропозицій застосовуватиметься критерій – найвища ціна.
Додаткові умови:
Орендар повинен відповідати вимогам статті 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».
На суму орендної плати, встановленої за результатами аукціону, податок на додану вартість не нараховується.
Переможець електронного аукціону має право на передачу орендованого ним майна в суборенду.
Додаткова інформація:
Перерахування гарантійного та реєстраційного внеску здійснюється на поточний рахунок організатора відкритих торгів (аукціонів), на електронному майданчику якого зареєструвався учасник.
Перелік операторів електронних майданчиків та їх банківські реквізити для перерахування гарантійного та реєстраційного внеску доступні за посиланням:
Реквізити для перерахування операторами електронних майданчиків реєстраційних та гарантійних внесків потенційних орендарів в національній валюті:
Одержувач: Управління економіки і власності Дубенської міської ради
Рахунок UA738201720355569001001029475
(для перерахування реєстраційного внеску)
Рахунок UA738201720355569001001029475
(для перерахування гарантійного внеску)
Банк одержувача: Державна казначейська служба України, м. Київ
МФО 820172 Дубенське УДКСУ
Код згідно з ЄДРПОУ 34134055
Контактні дані орендодавця з питань оренди:
Управління економіки і власності Дубенської міської ради