Новина


Важкопоранений дубенчанин Михайло Земба отримав відзнаку Командування Сухопутних військ Збройних Сил України

Відразу ж дві добрі новини прилетіли до Дубна. Перша - стан здоров'я важкопораненого захисника дубенчанина Михайла Земби, який отримав важкі поранення на Сході України, пішов на покращення. Спільна молитва та громадська підтримка таки здатні творити дива! 
З перших днів дубенчани сердечно вболівали за земляка, хто матеріальними та фінансовими пожертвами, хто молитвами...   На  його лікування від земляків-дубенчан рідним було передано кошти, зібрані під час фестивалю духовної музики “Різдвяні піснеспіви”, міського свята “Колядує вся родина, моя рідна Україна”, 10 тисяч гривень благодійних коштів, зібраних від організованого міською владою у Дубні показу фільму “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”. 
Друга добра звістка - Михайло разом з іншими бійцями, які наразі перебувають на лікуванні у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь», отримав відзнаку Командування Сухопутних військ Збройних Сил України. Нагороду та подарунки військовослужбовцям вручив сам командувач Сухопутних Військ, генерал-лейтенант Олександр Сирський.
Вітаємо з нагородою, бажаємо якомога швидшого одужання і повернення додому.