Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

24 листопада відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дубенської міської ради. Членами виконкому було розглянуто понад тридцять питань порядку денного.
Під час засідання схвалено Програму економічного і соціального розвитку Дубенської міської територіальної громади на 2023 рік, Програму заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед м.Дубно на 2023-2025 роки, Програму забезпечення поінформованості населення та сприяння розвитку інформаційного простору на 2023-2027 роки.
Членами виконкому погоджено перейменування вулиць, що пов'язані з росією та радянським минулим у м.Дубно. Наступним кроком буде винесення даного питання на розгляд сесії міської ради.
Також прийнято низку рішень з економічних, житлово-комунальних, соціальних питань та питань, що стосуються захисту прав дітей.