Новина


Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

1 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дубенської міської ради. Головував на засіданні міський голова Дубенської територіальної громади Василь Антонюк. У ході роботи прийнято низку важливих для життєдіяльності громади рішень. 
Зокрема, затверджено заходи щодо організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2021 році, схвалено Програму надання одноразової грошової допомоги жителям м.Дубно, які укладають первинний контракт зі Збройними Силами України на 2021 рік.
Важливу увагу члени виконкому приділили вивченню роботи управління житлово-комунального господарства з питань благоустрою та озеленення  міських територій та управління архітектури, будівництва та земельних питань Дубенської міської ради щодо впорядкування обліку громадян, бажаючих одержати земельну ділянку під забудову.
Рішенням виконавчого комітету приведено у відповідність до чинних нормативно-правових актів тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Тарифи на зазначені послуги у місті не переглядались протягом останніх двох років. За цей час час змінилась цінова політика, тож необхідно було привести тарифи до економічно обгрунтованих витрат.
Виконком погодив перекриття руху транспортних засобів на час виконання робіт з капітального ремонту вул.Кирила і Мефодія в м.Дубно  від вул. К.Острозького до вул.Д.Галицького (про терміни перекриття руху буде оголошено через засоби масової інформації не пізніше, як за 7 діб до початку робіт). 
Також вирішено закінчити опалювальний сезон 2020-2021 року в м.Дубно 12 квітня 2021 року.
Окрім того, прийнято низку рішень з економічних, комунальних, соціальних питань та питань, що стосуються захисту прав дітей.