ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС МІСТА ДУБНО

11 вересня відбулося позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Дубно. Комісією розглядалось питання “Про впровадження рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території міста Дубно”.
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV -2" (зі змінами), протоколу №30 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.09.2020, протоколу №52 позачергового засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області від 11.09.2020, на підставі оцінки епідемічних показників, комісія вирішила:
1.Починаючи з 14 вересня 2020 року продовжити на території міста Дубно "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 до покращення епідемічної ситуації.
2.Керівникам підприємств, установ, організацій (суб'єктів господарювання) міста Дубно, усіх форм власності, забезпечити дотримання карантинних обмежень, передбачених "червоним" рівнем епідемічної небезпеки поширення хвороби COVID-19.
3.Структурним підрозділам міської ради, Дубенському міськрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області, Дубенському відділу поліції ГУ Національної поліції в Рівненській області, Дубенському міськрайонному відділу ДУ “Рівненського обласного лабораторного центру МОЗ України”, відповідно до функціональних повноважень, забезпечити контроль за дотриманням в місті обмежувальних карантинних заходів, віднесених до "червоного" рівня епідемічної небезпеки, здійснювати роз’яснювальну роботу з населенням міста щодо необхідності дотримання карантинних обмежень.