Новина


«Віддайте свій голос за планету»: як долучитися до «Години Землі 2020»

У суботу, 28 березня, з 20:30 до 21:30 відбудеться загальносвітова кампанія «Година Землі 2020». Запрошуємо дубенчан долучитися до неї - вимкнути світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату на планеті.
Як долучитися до ініціативи
Година Землі - це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження планети та сталого використання її ресурсів. Щорічно до неї долучаються понад 100 мільйонів людей й тисячі компаній та організацій.
«Щоб стати учасником, потрібно скористатися глобальною платформою та віддати свій голос за планету. Також разом із однодумцями зі всього світу  повністю або частково вимкнути освітлення та електронні прилади 28 березня з 20:30 до 21:30.
Організатори акції пропонують змінити хоча б одну звичку, яка допоможе природі відновлюватися після впливу людини. Наприклад, почати сортувати сміття. Якщо ви не знаєте, з чого почати, скористайтеся порадами щодо сталого споживання від WWF Україна.
Як провести цей день у Дубні
WWF Україна пропонує різні варіанти для твоєї родини та друзів, як можна провести 28 березня:
чайна церемонія без гаджетів;
перегляд фільмів про планету (рекомендації WWF-Україна);
читання книг або імпровізований театр з дітьми;
спільна вечеря при свічках зі стравами з овочів, злаків, горіхів та фруктів;
виїзд до лісу;
споглядання за зірками;
вечір настільних ігор.
Свої ідеї можна розмістити в соціальних мережах під хештегом #годиназемлі2020. Також можна використовувати обраний віжуал Години Землі: або ж додати рамку на своє фото в Facebook, щоб всі бачили, що ти долучився до акції.
Основна мета акції - привернути увагу містян до питань збереження навколишнього середовища.
Запрошуємо взяти участь у міському флешмобі «Віддаю свій голос за планету». Зробіть фото чи селфі, як ви провели суботню годину без світла і опублікуйте у ваших соцмережах та на  нашому сайті, на   підтримку флешмобу. Додавайте хештег: #годиназемлі2020 
Підтримаймо природоохоронні проекти WWF-Україна!