Відзначення 80-річчя Дубенської школи мистецтв

28 листопада в оновленій залі Дубенської школи мистецтв відбувся ювілейний концерт до 80-річчя навчального закладу.
Цього дня свято відвідали заступник міського голови Василь Скринчук, начальник відділу культури і туризму Дубенської міської ради Тетяна Єфімчук, заступник директора комунального закладу “Рівненський обласний центр народної творчості” Рівненської обласної ради Феодосій Васечко, депутат Дубенської міської ради Микола Пилипчук, голова Дубенського районного профспілкового комітету працівників культури Тамара Кривенчук, голова профспілкового комітету працівників культури Наталія Страхарська, викладачі Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ, колишні працівники та випускники школи.
Святковий концерт підготували учні та вчителі школи, а також випускники різних років, - ансамбль бандуристів-випускників, доцент естрадної кафедри інституту мистецтв РДГУ Олександр Заходякін, аспірант НМА України імеені П.І. Чайковського, володар срібної медалі Національної академії мистецтв, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Назарій Аддаті, Ілона та Анжела Войцеховські, автор-виконавець, лауреат фестивалю імені В. Грушена в напрямку авторської пісні Валерій Марченко.
На святі відбулося урочисте нагородження працівників школи Грамотами Дубенської міської ради, колектив школи - Грамотою управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації, подарунками від Дубенської міської ради, колег та випускників. Гості, вчителі та випускники навчального закладу також отримали пам'ятні подарунки про ювілей школи. Цього дня в стінах школи зустрілися та мали змогу поспілкуватися люди, об'єднані любов'ю до мистецтва, яких поєднала школа.