Новина


Військова частина А2755 відзначила першу річницю з дня створення

Першу річницю з дня створення 2 січня відзначила військова частина А2755, яка дислокується у місті Дубно. 
Історія цієї військової частини розпочала свій відлік 2 січня 2019 року, коли кадрове управління однієї з військових частин було переформовано у військову частину А2755 із підпорядкованими 301 та 304 окремими дорожньо-комендантськими батальйонами.
Урочисте святкування розпочалося з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблими військовими в зоні проведення АТО/ООС.
З першою річницею створення частини військовослужбовців привітав міський голова Василь Антонюк. Очільник міста подякував військовим за гідну службу, вручив нагрудні знаки, грамоти Дубенської міської ради та цінний подарунок для потреб військової частини.
Також військовослужбовців вітали голова Дубенської РДА Володимир Іщук,  начальник дорожньої служби інженерного озброєння центрального управління інженерного забезпечення головного  управління оперативного забезпечення збройних сил України полковник  Анатолій Левкович, командир в/ч А2755 полковник Євген Пічура, командир військової частини А1519 Олег Безруков, представник Рівненського зонального відділення військової служби правопорядку Валентин Рогов.
Командир в/ч А2755 полковник Євген Пічура подякував всьому особовому складу за службу та керівникам органів місцевого самоврядування, які з першого дня підтримують та допомагають військовослужбовцям, за плідну співпрацю. 
Святковий концерт для захисників України підготували творчі колективи міста.
Міський голова Василь Антонюк з керівним складом військової частини здійснили покладання квітів до пам'ятного знаку Борцям за Волю та Незалежність України.