Новина


Виконання робіт з благоустрою та життєзабезпечення міста

Незважаючи на воєнний стан і пов'язані з ним труднощі, житлово-комунальні підприємства працюють у штатному режимі. Ситуація у нашому місті є відносно спокійною, тож комунальники щоденно дбають про чистоту та затишок, здійснюють побутове обслуговування, забезпечують благоустрій, виконують роботи на своїх напрямках.
Зокрема, КП “Дубнокомуненергія” готує об'єкти централізованого теплопостачання до роботи в осінньо-зимовий період. З метою заміщення споживання природного газу на альтернативні види палива проводяться підготовчі роботи для встановлення твердопаливних котлів на котельнях на вул. Грушевського,141 та К.Острозького, 23.
КП “Дубноводоканал” та інші підрядні організації виконують ремонт дорожнього покриття вулиць міста та підготовку його до нанесення дорожньої розмітки. Здійснюються роботи з ремонту та упорядкуванні елементів благоустрою на міських територіях та місцях загального користування. Під цілодобовим контролем перебувають мережі та споруди централізованого водопостачання та водовідведення. Всі об'єкти працюють в штатному режимі.
Комунальне підприємство “Зелене господарство” здійснює роботи з косіння газонів на міських територіях, догляд за квітниками, висадження сезонної квітникової продукції.
ТзОВ “Житловик-Дубно” проводить планові ремонтні роботи на об'єктах житлового фонду, що перебуває в їхньому управлінні. Також розпочато роботи з косіння газонів на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинках.
На вулицях міста Дубно, а саме Замковій, Свободи, К.Острозького та на майдані Незалежності, розпочато роботи з утримання вулично-шляхової мережі міста. Роботи проводяться струменево-ін'єкційним методом машиною MADPATCHER та гарячим асфальтом.
“На жаль, наша країна уже третій місяць перебуває в умовах повномасштабної війни і  чимало видатків на виконання ремонтних робіт заборонені. Усіма силами ми всі зараз працюємо на гуманітарному фронті, підтримуючи наших захисників і допомагаючи людям, які постраждали через війну. Тим не менше, маємо дбати про місто, вирішувати, наскільки це можливо, питання благоустрою, нагальні проблеми життєдіяльності громади. Тільки спільно працюючи кожен на своєму місці, підтримуючи нашу країну, наше місто та один одного, ми зможемо вистояти і перемогти. Слава Україні!” - говорить міський голова Василь Антонюк.