Вирішується питання з фінансуванням пологового будинку

24 червня 2020 року міський голова Василь Антонюк з начальником департаменту охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації Олегом Вівсяником та директором КНП "Дубенський пологовий будинок" Ростиславом Андрощуком перебували з робочим візитом у Києві.
Поїздка була спричинена нагальними питаннями у фінансуванні пологового будинку з боку НСЗУ. Дубенський медичний заклад - єдиний в Рівненській області, що надає рододопоміжну допомогу хворим на коронавірус. Але з незрозумілих причин не включений до переліку закладів першої хвилі боротьби з СOVID-19. Внаслідок чого не може укласти договір на пакет медичних послуг та отримати відповідні кошти.
У зв'язку з цим відбулася зустріч представників Рівненщини із заступником Міністра охорони здоров'я - Головним державним санітарним лікарем України Віктором Ляшком. За підсумками перемовин учасники делегації отримали від високопосадовця запевнення, що дана проблема буде вирішена позитивно.