Новина


Володарем Кубка міського голови з нагоди Дня міста Дубно став ФК «Бастіон»

Впродовж двох тижнів проходив турнір з футболу на Кубок міського голови 2022 року з нагоди Дня міста Дубно. У змаганнях взяли участь вісім команд - футбольні клуби «Імпульс», «Бастіон», «Кристал», «ДЮСШ Вараш», «Плоска», «Рачин», «Іква Млинів» та команда «Колос Козин». Матчі плей-офф відбулися 24 та 30 липня. А вже 31 липня на стадіоні «Спартак» пройшов фінальний матч, де зустрічалися команди «Бастіон» та «Рачин». У підсумку - 2:1. Вітаємо команду «Бастіон» із здобуттям нагороди - Кубка міського голови та бажаємо подальших успіхів!
Нагородження переможців, фіналістів та кращих гравців здійснив міський голова Василь Антонюк. Кращим бомбардиром турніру став гравець команди «Колос-Козин» Олександр Бохонко, а кращими гравцями Іван Мацейко (ФК «Рачин») та Андрій Омелянюк (ФК «Бастіон»). Команди фіналісти отримали грошові винагороди від міського голови та були нагороджені кубками, медалями і призами Дубенської міської ради.
Під час турніру зібрано благодійні внески на загальну суму 8860 гривень на підтримку Збройних Сил України. Кошти підуть в загальний фонд благодійного чемпіонату міста з футболу. Слід зазначити, що команда «Рачин» свою грошову винагороду спрямувала у вищезазначену загальну суму благодійних внесків.
Наближаємо перемогу разом! До нових зустрічей на футбольних турнірах міста Дубна!